چرا Seo مانند دویدن در ماراتن لندن است

من نه چند ماه قبل مثل شما بودم و کاملاً نمی دانستم کجا باید بروم. متا تگ چیست؟ تراکم عبارت کلیدی؟ توسعه پیوند؟ آیا این همان کاری نیست که ما در 3 سالگی انجام دادیم؟ پیوندها را متصل کنید تا بفهمید چه مدت طول می کشد؟ بعد از یادآوری ، معتقدم آنها میمون های یک بشکه بودند.

2) مراحل کلیدی برای تکمیل وجود دارد. دو مرحله اساسی وجود دارد که بسیاری از بهینه سازهای موتور جستجو باید آنها را به اندازه کافی انجام دهد. ابتدا صفحات وب سازه ای مناسب ایجاد کنید که از نظر خواننده (به عنوان مثال انسان) قابل دسترسی و در عین حال نتایج جستجو دوستانه باشند. دوم ، ایجاد لینک بک لینک به وب سایت با کلمات کلیدی متمرکز بر کلمات کلیدی. این موارد اساسی است و معمولاً بهینه سازی onpage و بهینه سازی offpage نامیده می شود.

بعد ، من یکی یکی از این سایتهای اینترنتی ایمیل کردم و دعوت کردم تا از همه 100+ مقاله  سئو  ای که در مورد موضوع نوشتم استفاده کنم. همه موارد دلخواه این بود که آنها یادداشت های نویسنده را با پیوند بالا نگه می دارند. با داشتن پیشگویی در انتشار مقاله ، بیش از 30 لینک یک طرفه جدید و بسیار مرتبط کسب کردم! هنگامی که شما محتوای با کیفیت و همچنین یک وب سایت منحصر به فرد را با تخیل قوی ترکیب می کنید ، فرصت های آدرس بی حد و حصر هستند.

الف. اساساً ، یک SEO خوب وب سایت شما را به عنوان جستجوی msn دوستانه می کند در حالی که احتمالاً شما هستید. این مستلزم تغییر پیوند و کد پشت وب سایت شما است. به سادگی ، هنگامی که ربات موتور جستجو وارد وب سایت شما می شود ، یادگیری اینکه وب سایت شما در مورد چیست ساده است. کلمات کلیدی صحیح و متا داده ها می توانند در داخل سایت شما قرار گیرند تا اطمینان حاصل شود که ربات در موقعیتی است که می تواند با سرعت و دقت اطلاعات را جمع آوری و منتقل کند. این منجر به رتبه بسیار بهبود یافته برای آن سایت می شود. بالاتر از آنچه بدون بهینه سازی موتور جستجو به دست می آمد.

شما باید بهترین راهنماهای بهینه سازی موتور جستجو را داشته باشید تا با کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو به شما کمک کند پول مورد نیاز خود را بدست آورید. این می تواند همان مکانی باشد که شما می توانید کلمه کلیدی را در اینترنت پیدا کنید. همچنین این می تواند تفاوت بین درآمد چند صد دلاری ماهانه و چند هزار تمایز باشد.

هر مجله و روزنامه ای را که می توانید تبلیغ کنید ، کمپین های تبلیغاتی تلویزیونی ملی را شروع کنید ، اطمینان حاصل کنید که در هر ایستگاه رادیویی تجاری در کشور اسلات دارید ، در بیلبوردها ، سینماها تبلیغات کنید ، از اسپانسرهای ورزشی و بدون توجه به هر چیز دیگری فکر کنید.

در واقع قطعاً یک هنر برای جستجو در بهینه سازی موتور وجود دارد. کلمات کلیدی بزرگترین و ساده ترین تکنیک هستند که با استفاده از این توصیه ها رتبه شما را افزایش می دهند و بدون تأخیر در یک رتبه برتر قرار خواهید گرفت.